Test na płodność

Ile będę miała dzieci ? Czy to pytanie nie spędza ci snu z powiek ? Każda kobieta która choć raz pomyślała o tym by zostać matką zadawała sobie pytania tego typu. Bądźmy szczerzy. Wiele kobiet chciałoby z dużym wyprzedeniem wiedzieć jak liczną gromadkę będzie potrafiła wydać na świat. Z wiadomych przyczyn im szybciej będzie wiadomo ile dzieci pojawi się w waszym życiu, tym lepiej będzie można się przygotować do tego od strony zaplecza finansowego. Ile dzieci test kierowany jest zatem do kobiet, które planują już w jakiś sposób swoje życie z ustatkowanym trybem życia. Oczywiście, panie które nie myślą na razie o zakładaniu rodziny także mogą sprawdzić nasz kalkulator przyszłego rodzica. Przestaniesz zastanawiać się wciąż ile dzieci jest wam pisanych. Nasz test na płodność opiera się na statystyce względem udzielanych odpowiedzi. Dzięki naszym umiejętnościom analitycznym, test jest w stanie sam wyliczyć jakie masz szansę np. na dwójkę lub trójkę dzieci. Na pytania staraj się odpowiadać skrupulatnie gdyż przekłamania wpływają na końcowy wynik testu. Ciąża to poważna decyzja, która powinna być dobrze przemyślana. Jeśli decyzja już zapadła, spróbuj przygotować się do niej jak najlepiej. Zacznij o siebie dbać. Skończ z używkami i wszelakim niezdrowym jedzeniem. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z faktu jak olbrzymie zmiany w organiźmie dziecka mogą wywołać środki chemiczne w niektórych produktach spożywczych. Należy zachować umiar i sprawować kontrolę nad swoimi posiłkami by były zdrowe, nietuczące i przy tym zawierające wszystkie potrzebne dla organizmu składniki odżywcze. Zdrowie przede wszystkim.

Ciekawostki

  • Czy wiesz, że w chwili poczęcia zostają określone takie cechy dziecka jak płeć, kolor oczu czy wzrost ?
  • Czy wiesz, że od 21 dnia ciąży zaczyna bić serce dziecka ?
  • Czy wiesz, że w drugim miesiącu ciąży pojawiają się pierwsze odruchy nerwowe płodu ?
  • Czy wiesz, że podczas 3 miesiąca życia ciążowego, dziecko zaczyna ćwiczyć mięśnie potrzebne po urodzeniu do oddychania, pobierania pokarmu i mowy ?
  • Czy wiesz, że w czwartym miesiącu ciąży dziecko zaczyna słyszeć ?
  • Czy wiesz, że płód od czwartego miesiąca jest w stanie wykonać dziennie ok. 20 tys. różnych ruchów w łonie matki ?
  • Czy wiesz, że w piątym miesiącu ciąży dziecku rosną włosy, rzęsy oraz paznokcie ?
  • Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych dalsze rozpowszechnianie treści zawartych w niniejszym serwisie jest zabronione Copyright © 2018 . Zapoznaj sie z regulaminem usługi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Czy chciałaś kiedyś zrobić test na płodność ? Teraz wszystko stanie się jasne. Wykonaj test na ilość dzieci. Sprawdź jak działa nasz szybki ile dzieci test. Zobacz także: Zdrada jak ją rozpoznać? Jakie są oznaki zdrady? Czy on mnie zdradza? Na czym polega wirtualna zdrada?