Test na ilość dzieci

Pytanie które najczęściej ciśnie się samo na usta przyszłych rodziców to oczywiście: Ile będziemy mieć dzieci ? Na wielu forach internetowych panie i panowie zadają sobie jedno zasadnicze pytanie. Czy istnieje jakiś skuteczny test na ilość dzieci. Padają odpowiedzi w stylu - Oczywiście, że tak wystarczy dobrze poszukać - Faktycznie takie testy istnieją, jednak nie są one wiarygodne. Najczęściej kryją się pod postacią quizu, który nijak może pomóc w odpowiedzi na nasze pytanie. Dobrze zorientowani w temacie postaraliśmy się wprowadzić nasz test, który kryje w sobie wiele skomplikowanych analiz i statystyk, które potrafią przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem jak dużo dzieci będziesz miała. Po wykonaniu naszego testu będziesz mogła dumnie spoglądać w przyszłość wiedząc jak należy się przygotować na nadejście dzieci. Gdy rodzina w okół dowiaduje się, że w rodzinie pojawi się dziecko często kupują z dużym wyprzedeniem wiele artykułów i ubrań, które mogli by kupić zdecydowanie później bez zbędnego pośpiechu. Często jest tak, że impulsywne (zbyt wczesne) zakupy dla dziecka odbijają swe piętno na finansach rodziny. Dlatego gorąco zachęcamy, sprawdź ile będziesz miała dzieci. Oszczędzi to tobie i twojej rodzinie czasu i pieniędzy. Gdy rozwiążesz nasz test na płodność nigdy już nie będziesz się zadręczała pytaniem ile dzieci urodzę. Ponieważ odpowiedź znajdziesz raz, a porządnie po wykonaniu naszego testu.

Ciekawostki

  • Czy wiesz, że w chwili poczęcia zostają określone takie cechy dziecka jak płeć, kolor oczu czy wzrost ?
  • Czy wiesz, że od 21 dnia ciąży zaczyna bić serce dziecka ?
  • Czy wiesz, że w drugim miesiącu ciąży pojawiają się pierwsze odruchy nerwowe płodu ?
  • Czy wiesz, że podczas 3 miesiąca życia ciążowego, dziecko zaczyna ćwiczyć mięśnie potrzebne po urodzeniu do oddychania, pobierania pokarmu i mowy ?
  • Czy wiesz, że w czwartym miesiącu ciąży dziecko zaczyna słyszeć ?
  • Czy wiesz, że płód od czwartego miesiąca jest w stanie wykonać dziennie ok. 20 tys. różnych ruchów w łonie matki ?
  • Czy wiesz, że w piątym miesiącu ciąży dziecku rosną włosy, rzęsy oraz paznokcie ?
  • Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych dalsze rozpowszechnianie treści zawartych w niniejszym serwisie jest zabronione Copyright © 2018 . Zapoznaj sie z regulaminem usługi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Czy chciałaś kiedyś zrobić test na płodność ? Teraz wszystko stanie się jasne. Wykonaj test na ilość dzieci. Sprawdź jak działa nasz szybki ile dzieci test. Zobacz także: Zdrada jak ją rozpoznać? Jakie są oznaki zdrady? Czy on mnie zdradza? Na czym polega wirtualna zdrada?